Biżuteria ręcznie robiona. Kontakt: koralikowapracownia@wp.pl

bransoletki

sobota, 09 marca 2013

Bransoletka wykonana z kul jaspisu aqua terra 8mm, kul amazonitu 8mm, bryłek pirytu oraz srebra. Długość bransoletki 19 cm plus 4 cm łańcuszka regulacyjnego.

Bransoletka wykonana z pereł hodowlanych w kolorze ecru o nieco surowej powierzchni i elementów srebrnych w tym ręcznie robionych przekładek i łańcucha o młotkowanej powierzchni. Zapięcie typu S.
Długość bransoletki maksymalnie 22,5 cm.

 

Komplet dwóch bransoletek wykonanych z antycznego szkła pochodzącego z Afganistanu w kolorze morskiej zieleni, elementów srebrnych oraz jedwabiu Habotai w kolorze zieleni i szarości oraz elementów srebrnych. Długość bransoletek 19,5 cm.

Komplet dwóch bransoletek wykonanych z sodalitu i chaldedonu , elementów srebrnych oraz granatowego sznurka. Długość bransoletek 20,5cm.

wtorek, 26 lutego 2013

Bransoletka wykonana z gładkich kul lapis lazuli 8mm oraz srebra. 

Delikatna bransoletka wykonana z rzemienia w kolorze szmaragdowej zieleni 3mm , kul labradorytu 6mm i srebra.

wtorek, 15 stycznia 2013

 

Bransoletka wykonana z pięknych lekko surowych brył rodonitu ok. 20mm, krążków muszli szarej tęczowej, kul onyksu i srebra, w tym oksydowanej przekładki w kształcie muszli (18mm).
Długość bransoletki 21cm. 

piątek, 04 stycznia 2013

Bransoletka wykonana z pereł hodowlanych w kolorze pomarańczy/złota , granatowego sznurka i srebra. Długość bransoletki 19cm.

środa, 12 grudnia 2012

Bransoletka wykonana z krążków korala pomarańczowego, oponek ametystu i srebra. Srebro młotkowane.
Długość bransoletki 22cm.

Bransoletka wykonana z fasetowanych kul ametystu 5,5mm i elementów srebrnych w tym ręcznie wykonanego pięknego kielicha kwiatowego.
Długość bransoletki 19 cm plus 5 cm łańcuszka regulacyjnego.

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 10
Tagi